پاراتِک، پادکستی جدید از امیر صادقپور و نیما دادگستر

نویسنده: نیما دادگستر

The paratech

درود و سال جدید خورشیدی‌تان مبارک. امیدوارم تعطیلات خوبی داشته باشید و همهٔ برنامه‌هایی که برای سال ۹۷ دارید، عالی پیش بروند.

دوستان نزدیکم می‌دانند که یک سال اخیر خیلی به من سخت گذشت، خودم گمان می‌کنم به این دلیل بود که همزمان سعی داشتم به تنهایی چند کار سخت را با هم انجام بدهم. متاسفانه بلاگیک در این بین بیشتر از بقیه کارها کم‌رنگ شد و این برای من که خیلی به نوشتن اهمیت می‌دهم، سخت بود. برای همین هم از اواسط تابستان ۹۶ با دوست و همکارم، امیر صادقپور، به دنبال راه‌انداختن یک پادکست رفتیم.

بله، همان‌طور که حدس می‌زنید انتشارش مدت‌ها عقب افتاد. ما ۵ آبان ۹۶ قسمت صفر پادکست را ضبط کردیم ولی هر دو آنقدر درگیر کار و بار بودیم که می‌دانستیم نمی‌شود به طور هفتگی و ثابت و بادوام پادکست را اجرا و منتشر کرد. بنابراین سعی کردیم برای سال جدید سرمان کمی خلوت شود.

خوشبختانه از امروز ما با پادکستِ پاراتِک همراه شما هستیم که می‌توانید آن را به روش‌های مختلف بشنوید:

  • وبلاگ: حاوی همهٔ اطلاعات پاراتک و قسمت‌های جدید آن -مثل لینک‌ها به مقالات و اخبار- است.

http://theparatech.com

  • فید اشتراک در اپهای پادکست: اگر از اپ مخصوصی برای پادکست استفاده نمی‌کنید، حتما اشتباه می‌کنید! با لینک زیر می‌توانید در هر اپ پادکستی مشترک پاراتک شوید. چگونه؟ کافی است صفحه «چطور بشنویم؟» را بخوانید.

https://pcr.apple.com/id1362014711

  • ساندکلاود: فعلا که فیلتر نیست و یک شبکهٔ اجتماعی محبوب بین علاقمندان به موسیقی و پادکست به شمار می‌آید. لذتش را ببرید.

https://soundcloud.com/theparatech

  • تلگرام: اگر تلگرام‌باز هستید، قسمت‌های پاراتک فعلا در این کانال هم کامل منتشر می‌شوند.

http://t.me/theparatech

  • توییتر: در این شبکهٔ اجتماعی هم می‌توانید ما را دنبال کنید تا از خبرهای مرتبط با پاراتک مطلع باشید

https://twitter.com/theparatech

فعلا دو قسمت از پاراتک منتشر شده که دومی را همین دیروز ضبط کردیم:

  1. قسمت صفر: پاراتک شروع می‌شود
  2. قسمت یک: شبکه‌های اشتباهی

من دوست دارم به نوشتن در بلاگیک ادامه دهم. پس این مطلب یک تبر نیست که روی گردنش فرود بیاید. هر از گاهی در اینجا خواهم نوشت، و در پاراتک هم رویدادها و روندهای مهم هفته را با امیر به گفتگو خواهیم گذاشت. ممنون بابت همراهی‌تان، بیایید یک سال عالی را شروع کنیم.

ارسال نظر


پست قبلی: